Reference od mých klientů

Se službami Lucie Bartošové jsou naši klienti spokojeni. Má mnohé zkušenosti, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti. Je spolehlivá a diskrétní.

Pavel Jež

ředitel, jednatel a společník ve společnost Bianchi & Partners Brno s.r.o.

Jsou to dva roky, co spolupracuji s paní Lucií, která je seriózní, precizní, spolehlivá a velmi ochotná. Má velké zkušenosti.

Enrico Lisciotto

majitel firmy Gaietta s.r.o.

Se spolupráci s paní Lucií Bartošovou jsem byl velmi spokojen. Lucie byla vždy spolehlivá, precizní a flexibilní. Zkrátka člověk, kterému lze bez problémů svěřit různé i specifické úkoly.

Morris Poli

ředitel a jednatel společnosti RX9 s.r.o.

S paní Bartošovou jsme zatím měli možnost spolupracovat pouze krátce, ale i tak mohu říci, že tato spolupráce byla naprosto bezproblémová a velice příjemná. Tlumočení probíhalo na vysoké úrovni a bylo maximálně profesionální. Zajištění kvalitního překladu nám posílilo renomé nejen u zákazníka, ale i u naší zahraniční partnerské firmy! Dále oceňuji vlídný přístup a skvělou spolupráci a flexibilitu při organizaci tlumočení. Paní Bartošová je komunikativní, zkušená, dochvilná, spolehlivá a velmi vstřícná. Budeme-li potřebovat italské tlumočení, určitě se na paní Bartošovou znovu obrátíme.

Jaroslav Zeman

jednatel firmy ABC Kovopit-engineering, spol. s r.o.

Jsem velmi ráda, že jsme se rozhodli v začátcích rozjíždění naší firmy využít služby externí asistentky Lucie Bartošové. Její velice profesionální a zároveň osobitý a individuální přístup v každé situaci byl naprosto prvotřídní. Paní Bartošová má mnoho zkušeností a k tomu byla vždy ochotná, když jsme potřebovali mimořádné služby, se danou problematiku naučit. Je krásné vidět, když někoho práce skutečně baví a dělá ji s radostí. Služby paní Bartošové, jakožto externí asistentky, mohu vřele doporučit, protože přístup ke spolupráci jaký má právě ona, je mimořádný. Děkujeme.

Aneta a Filip Doubkovi

Majitelé eshopů

Paní Lucie Bartošová pro mě pracovala 6 let a náš pracovní vztah byl od začátku výtečný. Již po velmi krátké době získala odbornost pro organizaci své práce i práce dalších zaměstnanců. Když jsem viděl její píli a houževnatost, se kterou pracuje, zhruba po 2 letech jsem ji pověřil zastupováním a správou firmy z pozice jednatelky společnosti. Kromě vztahů s klienty a dodavateli, měla paní Bartošová na starosti také právní a finanční agendu týkající se mé společnosti. Je velmi spolehlivým člověkem a vynikající profesionálkou.

Siro Bartolucci

majitel společnosti Diamond s.r.o.

Paní Lucii Bartošovou jsme s manželem oslovili, protože jsme chtěli pronajmout byt a chtěli jsme připravit věci k pronájmu. Paní Bartošová byt krásně poutavě naaranžovala a nafotila, připravila text do inzerce, doporučila nám smlouvu pro pronájem. Byli jsme naprosto ohromeni profesionalitou, s jakou celou věc pojala. Celá spolupráce byla rychlá, perfektně provedena a ještě příjemná :-). Rozhodně paní Bartošovou znovu využijeme. Ráda doporučuji profesionály a tím paní Bartošová opravdu je!

Ing. Lucie Hladilová

ekonomická poradkyně, účetní

S paní Bartošovou spolupracuji v posledních 2 letech (2021+2022). Spolupráci si nemohu vynachválit. Odvádí profi práci v oblasti administrativy, rychle chápe, samostatně dohledává platnou legislativu, komunikuje s dodavateli. Spolu komunikujeme prostřednictvím telefonů a e-mailů, protože jsme každá z jiného konce republiky. Vím, že se na ni mohu plně spolehnout. Kdybych měla takové štěstí ve výběru všech spolupracovníků, firma by běžela téměř sama. Přála bych všem více takových ochotných, pracovitých a spolehlivých lidí v každodenních kontaktech.

MUDr. Pavlína Dubská

Paní Bartošovou jsme oslovili v rámci vyhledávání nemovitosti v Karlových Varech. Paní Bartošová nejen že našla vhodné byty přesně dle našich požadavků, ale postarala se o náš zájem od A do Z včetně zařízení nejvýhodnější hypotéky a doklepnutí všech sebemenších detailů k úspěšnému předání dvou nemovitostí. Se službami paní Bartošové jsme byli nadmíru spokojeni, je samostatná, rychlá a neuvěřitelně sympatická a ochotná s čímkoli pomoci. Mohu jen a jen doporučit, určitě se ke spolupráci brzy vrátíme.

Mgr. Tereza BrůhováS paní Lucií Bartošovou spolupracuji již cca 2,5 roku a můžu říci, že jsem velmi spokojen s její prací. Lucie je precizní, samostatná, to co jsem jí zadal vždy velmi promptně vyřešila a zařídila, aniž bych musel cokoli více vysvětlovat. Jsem rád, že mám takovou spolupracovnici

Raffaele Stravino

jednatel a společník firmy Service & Rental s.r.o.