Reference od mých klientů

Pavel Jež

Ředitel, jednatel a společník / Společnost Bianchi & Partners Brno s.r.o.

"Se službami Lucie Bartošové jsou naši klienti spokojeni. Má mnohé zkušenosti, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti. Je spolehlivá a diskrétní.

Enrico Lisciotto

Majitel firmy / Společnost Gaietta s.r.o.

Je to dva roky co spolupracuji s paní Lucií, která je seriózní, precizní, spolehlivá a velmi ochotná. Má velké zkušenosti." (přeloženo z italštiny)

Siro Bartolucci

Majitel firmy / Společnost Diamond s.r.o.

Paní Lucie Bartošová pro mě pracovala 6 let a náš pracovní vztah byl od začátku výtečný. Již po velmi krátké době získala odbornost pro organizaci své práce i práce dalších zaměstnanců. Když jsem viděl její píli a houževnatost, se kterou pracuje, zhruba po 2 letech jsem ji pověřil zastupováním a správou firmy z pozice jednatelky společnosti. Kromě vztahů s klienty a dodavateli, měla paní Bartošová na starosti také právní a finanční agendu týkající se mé společnosti. Je velmi spolehlivým člověkem a vynikající profesionálkou." (preloženo z italštiny)

Morris Poli

Ředitel a jednatel/ Společnost RX9 s.r.o.

O spolupráci s paní Lucií Bartošovou mohu říci, že já osobně jsem byl velmi spokojen. Lucie byla vždy spolehlivá, precizní a flexibilní. Zkrátka člověk, kterému lze bez problémů svěřit různé i specifické úkoly." (přeloženo z italštiny)