Reference od mých klientů

Se službami Lucie Bartošové jsou naši klienti spokojeni. Má mnohé zkušenosti, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti. Je spolehlivá a diskrétní.

Pavel Jež

ředitel, jednatel a společník ve společnost Bianchi & Partners Brno s.r.o.

Jsou to dva roky, co spolupracuji s paní Lucií, která je seriózní, precizní, spolehlivá a velmi ochotná. Má velké zkušenosti.

Enrico Lisciotto

majitel firmy Gaietta s.r.o.

Se spolupráci s paní Lucií Bartošovou jsem byl velmi spokojen. Lucie byla vždy spolehlivá, precizní a flexibilní. Zkrátka člověk, kterému lze bez problémů svěřit různé i specifické úkoly.

Morris Poli

ředitel a jednatel společnosti RX9 s.r.o.

S paní Bartošovou jsme zatím měli možnost spolupracovat pouze krátce, ale i tak mohu říci, že tato spolupráce byla naprosto bezproblémová a velice příjemná. Tlumočení probíhalo na vysoké úrovni a bylo maximálně profesionální. Zajištění kvalitního překladu nám posílilo renomé nejen u zákazníka, ale i u naší zahraniční partnerské firmy! Dále oceňuji vlídný přístup a skvělou spolupráci a flexibilitu při organizaci tlumočení. Paní Bartošová je komunikativní, zkušená, dochvilná, spolehlivá a velmi vstřícná. Budeme-li potřebovat italské tlumočení, určitě se na paní Bartošovou znovu obrátíme.

Jaroslav Zeman

jednatel firmy ABC Kovopit-engineering, spol. s r.o.

Jsem velmi ráda, že jsme se rozhodli v začátcích rozjíždění naší firmy využít služby externí asistentky Lucie Bartošové. Její velice profesionální a zároveň osobitý a individuální přístup v každé situaci byl naprosto prvotřídní. Paní Bartošová má mnoho zkušeností a k tomu byla vždy ochotná, když jsme potřebovali mimořádné služby, se danou problematiku naučit. Je krásné vidět, když někoho práce skutečně baví a dělá ji s radostí. Služby paní Bartošové, jakožto externí asistentky, mohu vřele doporučit, protože přístup ke spolupráci jaký má právě ona, je mimořádný. Děkujeme.

Aneta a Filip Doubkovi

Majitelé eshopů

Paní Lucie Bartošová pro mě pracovala 6 let a náš pracovní vztah byl od začátku výtečný. Již po velmi krátké době získala odbornost pro organizaci své práce i práce dalších zaměstnanců. Když jsem viděl její píli a houževnatost, se kterou pracuje, zhruba po 2 letech jsem ji pověřil zastupováním a správou firmy z pozice jednatelky společnosti. Kromě vztahů s klienty a dodavateli, měla paní Bartošová na starosti také právní a finanční agendu týkající se mé společnosti. Je velmi spolehlivým člověkem a vynikající profesionálkou.

Siro Bartolucci

majitel společnosti Diamond s.r.o.

Paní Lucii Bartošovou jsme s manželem oslovili, protože jsme chtěli pronajmout byt a chtěli jsme připravit věci k pronájmu. Paní Bartošová byt krásně poutavě naaranžovala a nafotila, připravila text do inzerce, doporučila nám smlouvu pro pronájem. Byli jsme naprosto ohromeni profesionalitou, s jakou celou věc pojala. Celá spolupráce byla rychlá, perfektně provedena a ještě příjemná :-). Rozhodně paní Bartošovou znovu využijeme. Ráda doporučuji profesionály a tím paní Bartošová opravdu je!

Ing. Lucie Hladilová

ekonomická poradkyně, účetní

S paní Lucií Bartošovou spolupracuji již cca 2,5 roku a můžu říci, že jsem velmi spokojen s její prací. Lucie je precizní, samostatná, to co jsem jí zadal vždy velmi promptně vyřešila a zařídila, aniž bych musel cokoli více vysvětlovat. Jsem rád, že mám takovou spolupracovnici

Raffaele Stravino

jednatel a společník firmy Service & Rental s.r.o.