O mně a mé profesní zkušenosti

O mně

Vždy mě zajímaly vztahy, a to nejen na osobní úrovni, ale také ve firmách.

Každé z mých předchozích zaměstnání i práce na vlastních projektech, dlouholetá spolupráce s italskými klienty, to vše mi přineslo zkušenosti, které nyní uplatňuji jako externí odborná asistentka.

Mou předností je rychlá orientace v novém prostředí, v novém odvětví, v příslušných firemních procesech. Orientuji se také v právních dokumentech a legislativě, mám zkušenost s obchodem, marketingem a personalistikou. 

Zajímá mě také oblast psychologie, osobního růstu a sebe rozvoje, v rámci čehož jsem od roku 2003 absolvovala řadu sebezkušenostních seminářů a workshopů různého zaměření.

K tomu, abych svůj život vnímala jako zajímavý a pestrobarevný, potřebuji určitou různorodost, změnu, nové podněty. A právě proto je pro mě takovým přínosem styl práce, který jsem si vybrala. Věřím, že stejným přínosem je také pro mé klienty.

Těším se na spolupráci.

Lucie Bartošová


Profesní zkušenosti

2018-2021 externí spolupráce s vícero italskými a českými podnikateli v různých odvětvích, pro již zavedené společnosti či při rozjezdu firmy - převážně administrativa, personalistika, obchod a marketing, tlumočení

2015-2018 výrobní společnost RX9 s.r.o. (zpracování látek), personální a provozní manažerka, rozjezd firmy, tlumočení (italští majitelé) 

2012-2015 stavební společnost STANĚK-STŘECHY, s.r.o.,Brno, (personalistika, administrativa, marketing)

2011-2012 NATMAL REAL, s.r.o., Brno, manažerka, rozjezd realitní kanceláře a prodeje developerského projektu (personalistika a personální management, obchod, marketing, atd.) 

2010-2011 CONCEPT 2M spol,sr.o. (Realcity), Brno, mediální poradce, oblast inzerce nemovitostí (obchod, marketing)

2002-2010 vlastní realitní kancelář Caressa Real, Praha (obchod, marketing, atd.) 

1997-2002 realitní a investiční společnost C.DIAMOND, s.r.o., Praha, asistentka ředitele společnosti, vedoucí kanceláře, jednatelka firmy, tlumočení (italští majitelé)

1996-1997 cestovní kancelář ČU TOUR, Praha, prodejce zájezdů, průvodce/delegát 

1992-1996 pobyt v Itálii, studium italštiny, práce v oblasti služeb